• м.Івано-Франківськ
  • 068 617 69 00

Про нас

Будівельна бригада «Проф-Ремонт» виконує як капітальний, так і косметичний ремонт квартир, котеджів і офісів. Дрібним ремонтом не займаємося. На ринку з надання ремонтних послуг в Івано-Франківська ми, як бригада «Проф-Ремонт», працюємо з 2008року. За цей час в нас десятки реалізованих проектів, багато задоволених клієнтів які рекомендують нас своїм родичам і друзям.

В нас працюють кваліфіковані працівники, які більшу частину життя присвятили ремонтним роботам. Для нас це не тільки робота, а також хобі. Ми з задоволенням приступаємо до нового проекту і завжди любуємося готовим результатом. А щоб результат був дійсно красивим, ми вкладаємо в роботу щось більше ніж праця.

Наша бригада не стоїть на місці, ми постійно розвиваємося і впроваджуємо в роботу нові технології  такі, як СВП ( система вирівнювання плитки ), лазерний рівень,  фарбопульт, шліфмашина для шліфування шпаклівки. Також є весь інструмент для виконання будь-яких ремонтних робіт.

Бригадир в бригаді «Проф-Ремонт» я, звати - Олександр ( фото зліва ). Я працюю разом з усіма нашими майстрами на об’єктах. Тому контролюю хід виконання робіт кожен день і кожну хвилину. Я 1984 року народження і професійно займаюся ремонтними роботами з 2001 року. За весь цей час я набув колосального досвіду так як всі працівники нашої бригади, тому ви можете не сумніватися в компетентності наших працівників.

 

Чому ви повинні вибрати будівельну бригаду Проф-Ремонт?

 

Фіксований прайс

Ми показуємо не мінімальні або приблизні, а реальні ціни на роботи.

Чесний кошторис

Без прихованих робіт - Вам не доведеться переплачувати на кожному етапі ремонту. 

Ремонт без передоплати

Оплата за фактом виконаних робіт - Ви платите поетапно і точно знаєте за що.

16+ років досвіду

Ви можете нам довіряти - ми відремонтували понад 187 об'єктів (від обробки окремих приміщень до комплексного ремонту квартир під ключ).

Перевірені бригади

Кваліфіковані і перевірені фахівці з великим досвідом роботи - гарантія надійності і безпеки Вашого майна.

Завжди чисто

Прибираємо після ремонтних робіт, а також в процесі роботи. Допоможемо організувати вивіз сміття

 

Чим ми відрізняємося від інших?

1. Ми не являємося фірмою, а бригадою в якій є бригадир, майстри і підсобники. В фірмах те саме, але є ще одна людина – власник фірми. Всі будівельники таку особу називають посередником. Тобто, він бере гроші за те, що знайшов роботу і виконавців, які цю роботу виконають. За це вони беруть від 20-30%, а в деяких випадках ще більше.

2.Працюємо без передоплати, перед тим як почати ремонтні роботи складаємо кошторис і графік виконання робіт. Вся оплата береться поетапно і тільки за виконані роботи. Наприклад, розраховуємося після монтажу опалення і водопроводу -  електромонтажу – заливання стяжки – монтажу гіпсокартону – шпаклювання і так далі. Якщо об’єкт не великий, то кількість розрахунків можна зменшити об’єднавши два або більше видів робіт. Наприклад, розраховуємося після монтажу гіпсокартону і шпаклювання.

3.Доставляємо чорнові матеріали на об’єкт і робимо всі ремонтно-будівельні роботи під ключ. Вам не доведеться шукати інших працівників, щоб вони зробили окремий вид робіт. Також допомагаємо організувати вивіз будівельного сміття і прибираємо об’єкт після ремонтних робіт. Одним словом, весь процес роботи ми беремо на себе.

 

Як ми працюєм?

 

Консультація

Наш працівник консультує Вас по телефону, після чого домовляєтеся про зустріч.

Складання кошторису

Знімаємо всі заміри і складаємо точний кошторис робіт, які Ви хочете замовити..

Узгодження термінів

Складаємо і погоджуємо з Вами графік виконання робіт.

Закупівля матеріалів

Купимо і доставимо будматеріали. Самі приймемо доставлений матеріал. Надамо знижку на чорнові матеріали.

Оплата

Розрахунок за роботу проводиться поетапно і виключно за виконаний фронт робіт.

Прибирання

Робимо капітальне прибирання, миємо вікна, плитку, підлогове покриття тощо.